Rodina Karla Gotta

Manželka Ivana, čtyři dcery a dva vnuci

Osudovou ženou Karla Gotta je jednoznačně jeho jediná manželka Ivana Gottová, rozená Macháčková, s níž se oženil v lednu roku 2008 v americkém Las Vegas. Tehdy jim už společnost dělala dcera Charlotte , která se později dočkala sestřičky Nelly . V minulosti si Karel Gott s tanečnicí Antonií Zacpalovou pořídil dceru Dominiku . S prodavačkou Ivetou Kolářovou zplodil dceru Lucii , která z Karla udělala dvojnásobného dědečka.

Dominika Gottová (*1973)

O narození dcery Dominiky, kterou má s tanečnicí Antonií Zacpalovou, se Karel Gott dozvěděl až devět měsíců po jejím narození. Před veřejností a svou rodinou existenci Dominiky tajil devět let, až do roku 1982. Časopis Mladý svět o Gottově dceři poprvé informoval v době, kdy jí bylo devět let. Vnučku nestihla poznat ani zpěvákova maminka Marie, jež zemřela v roce 1977. Dominika žije ve Finsku s manželem Timem Tolkkim , muzikantem, který se proslavil v heavymetalové kapele Stratovarius.

Lucie Kovaříková (*1987)

S prodavačkou Ivetou Kolářovou má Gott další nemanželskou dceru Lucii . Lucie se krátce po 18. narozeninách provdala za kuchaře Jana Kovaříka. Tátovi splnila přání mít v rodině mužský element – na svět přivedla hned dva jeho vnuky, Vojtěcha a Jana .

Manželka Ivana Gottová (*1976)

Jediná žena, které se podařilo dostat Karla Gotta do chomoutu, je bývalá zdravotní sestra Ivana Macháčková, dnes Gottová . Vzali se v lednu 2008 v Las Vegas po bezmála desetileté známosti. A obě dcery, Charlotte Ella (*2006) a Nelly Sofie (*2008), které spolu mají, byly plánované. Ivana Gottová pochází z Opavy, kde vystudovala střední zdravotnickou školu. Poté odjela do USA, kde pracovala jako au-pair. Po návratu do Česka působila jako asistentka zahraničních herců a později jako produkční Divadla Broadway. Krátce to zkoušela také jako moderátorka. Roku 2019 oslavila výročí 20 let vztahu s Karlem Gottem. Manželé jsou od 7. ledna 2008, kdy se vzali v Las Vegas.

Další speciály:

Reklama